Відбувся Чемпіонат області по стрільбі з лука для людей з ураженим опорно-руховим апаратом

 

 

Сьогодні центральний стадіон «Колос» приймав особливих спортсменів – незламних духом, наполегливих і непереможних! Вперше в історії Городка у місті відбувся Чемпіонат області по стрільбі з лука для людей з ураженим опорно-руховим апаратом!

Минулоріч КУ «Центр «Спорт для всіх» представив мешканцям Городоччини цікавинку – засновано гурток по стрільбі з лука, який очолив член параолімпійської збірної України з цього виду спорту Іван Дзядик. А вже на сьогодні у гуртку із задоволенням та першими успіхами займаються наші діти, потроху за підтримки Городоцької міської ради обживаючись необхідним спортінвентарем.

Сьогодні ж учасників змагань вітали керівник КУ «Центр «Спорт для всіх» Богдана Котяш, заступник міського голови Городка Степан Попко, голова правління Львівського обласного відділення Українського Фонду «Реабілітація інвалідів» Ярослав Грибальський, заслужений тренер Моніка Сімонс, заступник начальника Львівського регіонального центру «Інваспорт» Володимир Любіжанін, керівник відділу молоді та спорту Городоцької РДА Ірина Міляновська.

Свої досягнення перед присутніми продемонстрували вихованці гуртків КУ «Центр «Спорт для всіх» з важкої атлетики (керівник – Мирослава Виздрик) та гуртка з крос фіту (керівник – Володимир Козак).  Учасники змагань, професійні спортсмени та їх тренери, відзначили гарну підготовку Городка до серйозних змагань.

Із атмосферою змагань можете ознайомитись з короткого відеоролика. Незабаром – результати змагу!