Засідала комісія з питань поводження з безхазяйними відходами: вирішували питання накопичення відходів на вул.І.Франка (ринок райспоживспілки)

На черговому засіданні комісії з питань  поводження з безхазяйними відходами, яке очолив перший заступник міського голови Городка Іван Проць, було розглянуто питання щодо утворення стихійного сміттєзвалища  по вулиці Івана Франка поблизу входу на продовольчий ринок Городоцької райспоживспілки.

Зі слів запрошеного на засідання комісії голови Городоцької РСС Богдана Кориляка стало відомо, що вони мають договір із ТОВ  АВЕ  Львів на вивезення твердих побутових відходів. У ході роботи комісії з’ясувалося, що договір укладено на вивезення лише 5,43 метрів кубічних ТПВ на місяць, у той же час, враховуючи великі площі нежитлових приміщень райспоживспілки, зокрема коопунівермагу (близько 2000 м2, ресторану –близько 600 м2, тимчасово несанкціонованого ринку – близько 600м2), відповідно до Постанови Кабміну України «Про затвердження правил надання послуг з вивезення твердих побутових відходів» від 10.12.2008 р. №1070 мінімальна  добова норма надання послуг з вивезення ТПВ складає по підприємствах торгівлі: на 1 м2 торговельної площі промтоварного магазину 0.15 кг; продовольчого – 0,3 кг;  по ринку 0,31 кг ТПВ. Підрахунком було виведено, що ймовірна кількість відходів, які утворюються на цих торговельних площах, складає щомісяця близько 70 метрів кубічних. А в приміщенні універмагу розташовано три контейнери. Таким чином, утворюються надлишкові відходи ТПВ, які осідають на стихійному звалищі.

Оскільки фактичні площі не відповідають договірним умовам вивезення ТПВ, які значно занижені, за результатами розгляду було складено  протокол про  притягнення до адміністративної відповідальності  голову райспоживспілки Б.Кориляка.