«Декларування доходів громадян» – тема чергового засідання «круглого столу»

 

 

Начальником відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб та єдиного внеску території обслуговування Городоцької ОДПІ управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Львівській області  Максимом Козирєвим проведено засідання «круглого столу» на тему: «Новації законодавства. Декларування доходів громадян. Електронні сервіси ДФС.».

Він відмітив, що подавати декларацію потрібно за податковою адресою, тобто місцем, де особу взято на податковий облік. За вибором платника податків декларації подаються за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою, поштою (не пізніше ніж 5 днів до завершення кінцевого терміну подання) або в електронному вигляді через сервіс «Електронний кабінет платника податків» на веб-порталі ДФС.

З 1 січня 2018 року внесено зміни до форми декларації про майновий стан та доходи, які затверджено наказом Міністерства фінансів України від 06.06.2017 №556 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року №859». Крім цього, внесено зміни до Інструкції щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 02.10.2015 №859 «Про затвердження форми податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкції щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи».

«З метою зберігання Вашого часу та упередження виникнення черг, запрошуємо, не очікуючи кінцевого терміну для подання декларацій до Центру обслуговування платників Городоцької ОДПІ: м. Городок, майдан Гайдамаків,24» - зазначивМаксим Козирєв наприкінці зустрічі.