На черговому засіданні міськвиконкому

 

 

      20 квітня 2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Городоцької міської ради, на якому було розглянуто 21 питання, в тому числі Різне. Провів засідання міський голова Роман Кущак.

     Першим розглянули питання роботи ТОВ «АВЕ Львів» на території міста Городка. З інформацією про стан  надання послуг із збирання та вивезення побутових і негабаритних відходів з території Городка виступив менеджер  Городоцької філії «ТОВ АВЕ Львів» Василь Павлюк,котрий озвучив своє бачення ситуації в цьому напрямку, наголошуючи на тому, що ситуація складна,близько 30 % городківчан не уклали угод на такі послуги, є проблема із місцем вивезення ТПВ з території міста, існує проблема з кадрами та технікою. З інформації В.Павлюка члени виконкому довідалися також про те, що Городоцьке відділення ТОВ АВЕ Львів має привезти ще 70 малогабаритних  контейнерів, черга на отримання яких складає нині півсотні осіб. В обговоренні цього питання взяли участь Р.Голойда, який дав запитання стосовно того, як вплинув перехід на індивідуальні контейнери на рентабельність підприємства та куди здавати великогабаритні побутові відходи;чому районна влада не дотримала слова та не закупила 500 контейнерів для малозабезпечених верств населення міста, як це зробила міська рада. Юрист міськради Н.Струс підняла питання щодо нерегулярного вивезення ТПВ із вулиці Л.Українки; Т.Окрепкий підняв питання, чому не можна укласти угоду з ТОВ АВЕ Львів на один місяць.

      Заслухавши та обговоривши це питання члени виконкому взяли до відома інформацію В.Павлюка та вирішили, що підприємство ТОВ «АВЕ Львів» має забезпечити в повному обсязі  виконання рішення виконкому від 19.05.2017 року №105 «Про переведення житлових будинків на індивідуальну систему збору ТПВ у м.Городку, дотримуватися встановленого графіка збору ТПВ.

       Члени виконкому взяли до відома інформацію першого заступника міського голови Івана Проця щодо виконання планових завдань по благоустрою та озелененню Городка на 2018 рік.  Далі обговорили питання щодо встановлення тарифів на послуги, які надаються  КП « Міське комунальне господарство», з яким виступила в.о.директора підприємства М.Загорулько та вирішили встановити тарифи на комунальні послуги, що надаються КП МКГ з утримання будинків та прибудинкових територій відповідно до клопотання КП МКГ щодо їх приведення  до економічно обґрунтованих витрат підприємства.На виконкомі  розглянули питання про проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуг з вивезення твердих та негабаритних побутових відходів(крім  токсичних і особливо небезпечних) з території Городка, з яким виступив перший заступник міського голови Іван Проць та вирішили дати згоду на оголошення конкурсу на надання послуг з вивезення твердих та негабаритних побутових відходів  (крім токсичних і особливо небезпечних) в термін із 02.05 2018 р. до 01.06. 2018 року;затвердити конкурсну документацію на надання цих послуг;затвердити склад міської конкурсної комісії по визначенню виконавця послуг;затвердити «Положення про конкурсну комісію з визначення виконавця  послуг з вивезення твердих та негабаритних  побутових відходів(крім токсичних та особливо небезпечних) з території Городка. Члени виконкому Р.Голойда та Т.Окрепкий поповнили склад конкурсної комісії. За їх кандидатури проголосували всі присутні члени виконкому.

     Далі члени виконкому ознайомилися з іншими питаннями порядку денного, зокрема про присвоєння адресних номерів виділеним часткам будинку; про оформлення  права спільної сумісної власності на квартиру у багатоквартирному житловому будинку; про присвоєння адресного номера  земельній ділянці та житловому будинку; про надання дозволу на встановлення атракціонів у сквері на Майдані Гайдамаків; про надання дозволів на розміщення двох рекламоносіїв, за які після обговорення проголосували переважною більшістю голосів.

    Надали члени виконкому позитивні рішення і на питання щодо оформлення дубліката свідоцтва права власності на житловий будинок; про переоформлення договору найму  на квартиру. Затвердили на виконкомі перелік підприємств та суспільно-корисних робіт для осіб, на яких судом накладено адміністративні стягнення у вигляді громадських робіт; своїм рішенням внесли зміни у склад членів Громадського формування з охорони громадського порядку, шляхом виведення із складу членів Громадського формування з охорони громадського порядку на території Городка  Юрія Даньо(у зв’язку із кадровими змінами) та введення у його склад  Ореста Батюкевича.

Члени міськвиконкому затвердили питання щодо зарахування на квартирний облік у міськвиконком; призначення опікуна; надання одноразових грошових допомог мешканцям міста та розпорядження міського голови.

 У Різному Орест Батюкевич виступив з пропозицією прокоментувати статтю ЗІКу стосовно КП « Городоцьке водопровідно-каналізаційне господарство». Детальну інформацію з цього питання надав перший заступник міського голови Іван Проць; Роман Івашків поцікавився стосовно тендеру по вулиці Львівській; Роман Голойда-щодо того, щоб на засіданнях виконкому проводилася відео фіксація.