Відбулася виробнича нарада з керівниками комунальних підприємств та працівниками міської ради

23 квітня 2018 року відбулася нарада з керівниками комунальних служб міста та працівниками міської ради, у якій взяли участь  міський голова Роман Кущак, перший заступник міського голови Іван Проць, головний бухгалтер Наталія Кузик, керівник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Ольга Орлинська, спеціаліст відділу звернень громадян, документообігу та соціальних питань Людмила Хороз, директор КП «Городоцьке водопровідно-каналізаційне господарство» Любомир Колодій, заступник директора КУ «Центр «Спорт для всіх» Роман Струк, спеціаліст відділу земельних ресурсів та ОНПС Василь Хомин, спеціаліст відділу ДАБІТетяна Грецко.

Провів нараду міський голова Городка Роман Кущак. На нараді керівники комунальних служб міста звітували про проведену роботу за тиждень, що минув,згідно відповідного протоколу, акцентували увагу на проблемах, які не вдалося вирішити у відведений час, а також планували роботу на наступний тиждень.

Чільна увага була приділена питанням системної  та прогнозованої роботи комунальних служб міста, забезпечення високої якості та надійності надаваних населенню послуг. Йшлося, зокрема, про зменшення відсотка несанкціонованих втрат води у місті, відновлення стабільного водопостачання на деяких вулицях міста, перевірку  і доведення до нормального стану водопровідно-каналізаційних люків, готовність техніки на випадок непередбачуваних обставин.       Підбиваючи підсумки наради підбив міський голова Роман Кущак.

Відтак, протокольні доручення, доповнені новими проблемними питаннями, отримали керівники комунальних служб міста для подальшої роботи.