На дитячо-спортивному майданчику на Довжанці організували толоку

Про дитячо-спортивний майданчик на Довжанці є кому подбати!

Днями ініціативна група з вулиці Львівської, що в мікрорайоні Довжанки на чолі із депутатом Городоцької міської ради Степаном Борисовським та головою вуличного комітету Юрієм Канафоцьким організували толоку з наведення порядку на дитячо-спортивному майданчику, що вигідно розташувався з тильного боку місцевого Народного дому.

У толоці взяли участь місцеві активісти Тетяна Фафула, Уляна Бобко, директор НД Довжанки Галина Бенько та інші місцеві мешканці, які почистили майданчик від бруду,решток побутового сміття, нанесеного вітром  та насипали  піску. Один із пошкоджених тренажерів відремонтував  Ярослав Бурцьо.

З усього відчувається, що люди ставляться до технічного стану дитячого майданчика з великою відповідальністю, адже на його спорудження вкладали і свої дольові кошти, окрім коштів області та міста.