Фестиваль родинної творчості «Мелодія сердець» вдався феєричним!

Вчора в приміщенні Городоцького районного Народного дому  велелюдно пройшов вже сьомий рік поспіль фестиваль родинної творчості «Мелодія сердець», присвячений Дню матері, режисером якого виступила Галина Глушко. Перед початком фестивалю спільну молитву до Дня матері виголосив отець –парох храму  Пресвятої Богородиці Діви Марії о.Михайло Греділь, наголошуючи на високій місії жінки-матері кожної родини. Від мерії міста кожна з матерів, присутніх на фестивалі, отримала живі квіти.

Присутні, серед яких було чимало гостей з багатьох сіл, а також представники міської влади в особі мера Городка Романа Кущака, секретаря міської ради Юлії Віткової, депутата Львівської обласної ради  Володимира Сагана та інших, отримали масу задоволення від виступів учасників фестивалю, адже творча програма була насиченою і багатожанровою. Справжнє захоплення у глядачів викликали  виступи сімейних колективів району та міста, в тому числі дорослих та дитячих пісенних творчих колективів, в тому числі родин Сеників, Попків, сестер Бабкевич, сімейний дует Ришевичів та інших. Гарно сприйняли присутні і виступи учасників гурту Бойового Гопака, яким керує  Іван Грицюшко. Вірші свого батька прочитала колишня переселенка, а нині городківчанка Леся Низова, яка на це свято прийшла разом із своєю мамою.А кожен виступ глядачі зустрічали  тривалими оплесками. В загальну програму виступів плавно вписалася і гумореска, у виконанні Назара Сеника та Галини Глушко.

Під завісу фестивалю слово до присутніх мав міський голова Роман Кущак, котрий з великою любовюта повагою говорив про берегинь людського роду та побажав усім матерям щастя та Божого благословення.

Привітання з нагоди свята Матері виголосив депутат Львівської обласної ради Володимир Саган та вручив учасникам  фестивалю від Фонду Ярослава Дубневича, Народного депутата, букети квітів та грошові винагороди.