Відбулася виробнича нарада з керівниками комунальних підприємств та працівниками міської ради

 

  14 травня 2018 року відбулася щопонеділкова нарада з керівниками комунальних служб міста та працівниками міської ради, у якій взяли участь  міський голова Роман Кущак, перший заступник міського голови Іван Проць, заступник міського голови Степан Попко,  головний бухгалтер Наталія Кузик, керівник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Ольга Орлинська, керівник відділу звернень громадян, документообігу та соціальних питань Ольга Голобородько, директор КП «Городоцьке водопровідно-каналізаційне господарство» Любомир Колодій,  директор КУ «Центр «Спорт для всіх» Богдана Котяш,в.о директора КП «Міське комунальне господарство» Мар’яна Загорулько. спеціаліст відділу земельних ресурсів та ОНПС Василь Хомин,спеціаліст відділу економіки, бюджету та комунального майна Оксана Гут, спеціаліст відділу ДАБІ Тетяна Грецко.

     Провів нараду міський голова Городка Роман Кущак. На нараді керівники комунальних служб міста звітували про проведену роботу за тиждень, що минув, згідно відповідного протоколу, акцентували увагу на проблемах, які не вдалося вирішити у відведений час, а також планували роботу на наступний тиждень.

      Чільна увага була приділена питанням системної  та прогнозованої роботи комунальних служб міста, забезпечення високої якості та  надійності надаваних населенню послуг. Йшлося, зокрема, про зменшення відсотка несанкціонованих втрат води у місті, відновлення стабільного водопостачання на деяких вулицях міста, перевірку  і доведення до нормального стану водопровідно-каналізаційних люків, готовність техніки на випадок непередбачуваних обставин. Підсумки наради підбив міський голова Роман Кущак.

     Протокольні доручення, доповнені новими проблемними питаннями, отримали керівники комунальних служб міста для подальшої роботи.