Чемпіонку України з шахів Даринку Григу урочисто привітали в рідній школі

Сьогодні в приміщенні початкової школи НВК №2-гімназії було проведено урочисту лінійку, на якій з вітальними словами до винуватиці урочистості Даринки Григи звернулися директор закладу Петро Продивус, перший її наставник  Микола Матвієнко, тренер дівчинки Міжнародний майстер Андрій Грех, завідувач методкабінету  відділу освіти РДА Орися Войціцька, заступник міського голови Степан Попко, мати Даринки Христина, класний керівник дівчинки Марія Порєчна, відзначаючи велику працелюбність та наполегливість юної шахістки та бажаючи їй нових творчих злетів, особливо  на чемпіонаті Європи в Ризі, де Даринка представлятиме Україну з першого до десяте серпня цього року.

Від імені Городоцької РДА та районної ради  Микола Матвієнко вручив Даринці та її тренеру Андрію Греху грошові винагороди по 5 тисяч грн.

Орися Войціцька зачитала наказ відділу освіти РДА, в якому йдеться про те, що Даринці виділено стипендію загальною сумою 3200 грн. Від батьківського комітету грошову винагороду вручив Даринці Степан Попко.

Дівчинку щиро привітали її однокласники та учні школи, вручивши букет квітів.