Відбулася виробнича нарада з керівниками комунальних підприємств та працівниками міської ради

 21 травня 2018 року відбулася нарада з керівниками комунальних служб міста та працівниками міської ради, у якій взяли участь  міський голова Роман Кущак, перший заступник міського голови Іван Проць, заступник міського голови Степан Попко,  головний бухгалтер Наталія Кузик, керівник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Ольга Орлинська, спеціаліст відділу звернень громадян, документообігу та соціальних питань Людмила Хороз, директор КП «Городоцьке водопровідно-каналізаційне господарство» Любомир Колодій,  завідувач спортивними  спорудами КУ «Центр «Спорт для всіх» Роман Струк, в.о директора КП «Міське комунальне господарство» Мар’яна Загорулько.  спеціаліст відділу ДАБІ Тетяна Грецко.

 Провів нараду міський голова Городка Роман Кущак. На нараді керівники комунальних служб міста звітували про проведену роботу за тиждень, що минув,згідно відповідного протоколу, акцентували увагу на проблемах, які не вдалося вирішити у відведений час, а також планували роботу на поточний період.

Чільна увага була приділена питанням системної  та прогнозованої роботи комунальних служб міста, забезпечення високої якості та  надійності надаваних населенню послуг. Йшлося, зокрема, про зменшення відсотка несанкціонованих втрат води у місті, відновлення стабільного водопостачання на деяких вулицях міста, перевірку  і доведення до нормального стану водопровідно-каналізаційних люків, готовність техніки на випадок непередбачуваних обставин. КП МКГ належить приділити більше уваги прибиранню твердих побутових відходів, вчасно обкошувати траву у місті, вирішенню питання встановлення майданчиків для збору сміття із мешканцями комунальних будинків, та інше.

Підсумки наради підбив міський голова Роман Кущак.

Протокольні доручення, доповнені новими проблемними питаннями, отримали керівники комунальних служб міста для подальшої роботи.