Увага! Оголошення про намір забезпечення житлом

Городоцька міська рада інформує про намір забезпечення житлом за  кошти  державного бюджету, а саме – закупівлю однокімнатної квартири  загальною площею,  що не перевищує 40 кв.м. , але  не меншою 31,5 кв.м.,   дитині-сироті  Сарвасу  Павлу Івановичу, 18.07.2001 року народження, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 18.04.2018 року   № 300 «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 року № 877. Назва та пункт 1 даної постанови викладено в новій редакції, а саме «Про затвердження порядку та умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних  та інших форм виховання, наближених до сімейних та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа».