Конкурс на надання послуги зі збору та вивезення ТПВ відбувся. Перемогло ТОВ «АВЕ Львів»

 

 

 Оскільки термін дії договору на вивіз ТПВ, укладеного між Городоцькою міською радою та підприємством ТОВ «АВЕ ЛЬВІВ», закінчився - відповідно до Постанов Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2008 року №1070  «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів» та від 16 листопада 2011р. №1173 «Порядок проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів», рішенням виконавчого комітету прийнято рішення від 20.04.2018р. №97 та оголошено проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуг з вивезення твердих та негабаритних побутових відходів (крім токсичних і особливо небезпечних) з території м. Городка Львівської області.

 

  На конкурс була подана лише одна пропозиція – від підприємства ТОВ «АВЕ Львів», яке останні 6 років надавало таку послугу по місту Городок.

 Під час засідання конкурсної комісії, яке відбулося 05.06.2018р., було розглянуто та обговорено конкурсну пропозицію, надану підприємством. За результатами засідання комісія одноголосно вирішила рекомендувати виконавчому комітету міської ради укласти з підприємством ТОВ «АВЕ Львів» договір на вивіз відходів з території міста терміном на 1 рік. Детальніше – в наступному номері міської газети «Голос ратуші».