Городок-туристичний – на культурному шляху Ради Європи!

Вчора у Львові в бібліотеці URBAN відбулись збори українських членів мережі "Via Regia - культурний шлях Ради Європи". Городок на заході представляла секретар Городоцької міської ради Юлія Віткова.

 На пізнавальну та корисну зустріч у рамках співпраці було також запрошено представників зі Львова, Дубно, Бродів, Любешова.  Учасники зустрічі конструктивно оговорили проекти, які можна втілити вже в найближчі роки.  В основному вони зосереджені на розвитку культури та туризму, розроблятимуться путівки для поїздок Львівщиною, включаючи Городок та Городоччину. Так, в інформації про туристичний маршрут Городком публікуватиметься впізнавана у всьому світі емблема Віа Регія (на фото), що зробить наше місто більш відомим та заохочуватиме туристів навідатись у старовинне місто. Обговорюються також шляхи підтримки розвитку туризму на законодавчій основі в Україні.

 

 

 

Нагадаємо 3 листопада 2010 року під час візиту в Городок делегації Європейського культурно-інформаційного центру в Тюрінгії (м.Ерфурт, Німеччина) в складі доктора Юргена Фішера та пані Кароліне Фішер було підписано офіційну угоду про членство міста Городка в мережі «ВІА РЕГІЯ – культурний шлях ради Європи».

Віа Регія (ViaRegia) – це назва найстарішого та найдовшого сухопутного зв'язку між Східною і Західною Європою. Довжина його 4500 км. Він існує вже понад 2000 років і поєднує 8 європейських держав. В сучасній формі шлях існує як Європейський транспортний коридор С ІІІ і пролягає від Сантьяго-де-Компостела в Іспанії до Києва.

 

Європейський культурно-інформаційний центр в Тюрінгії з березня 2005р. після отримання відзнаки та відповідних повноважень від Ради Європи, працює як європейський пункт координації проекту під назвою «Віа Регія – культурний шлях Ради Європи».

До основних цілей та завдань даного проекту відносяться: збереження культурних цінностей Європи, обмін інформацією та досвідом, організація нових утворень кооперації між різними областями досліджень, нових форм зустрічей молоді Європи, популяризація незнайомих культурних цінностей, створення нових можливостей культурного туризму і культурного розвитку громадян Європи.

Детальніше із діяльністю мережі можна ознайомитись на офіційному сайті "Віа Регія - культурний шлях Ради Європи".