Відбулася виробнича нарада з керівниками комунальних підприємств та працівниками міської ради

 

    11 червня 2018 року відбулася нарада з керівниками комунальних служб міста та працівниками міської ради, у якій взяли участь перший заступник міського голови Іван Проць, заступник міського голови Степан Попко,  головний бухгалтер Наталія Кузик, керівник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Ольга Орлинська, спеціаліст відділу звернень громадян, документообігу та соціальних питань Людмила Хороз,  заступник директора КП «Городоцьке водопровідно-каналізаційне господарство» Володимир Голинський, директор КУ «Центр «Спорт для всіх» Богдана Котяш,   спеціаліст відділу земельних ресурсів та ОНПС Василь Хомин.

     Провів нараду міський голова Городка Роман Кущак. Керівники комунальних служб міста звітували про проведену роботу за тиждень, що минув,згідно відповідного протоколу, акцентували увагу на проблемах, які не вдалося вирішити у відведений час, а також планували роботу на поточний період.

      Чільна увага була приділена питанням системної  та прогнозованої роботи комунальних служб міста, забезпечення високої якості та  надійності надаваних населенню послуг. Йшлося, зокрема, про зменшення відсотка несанкціонованих втрат води у місті, відновлення стабільного водопостачання на деяких вулицях міста, зокрема прокладання водогону та каналізаційної системи на вулиці Героїв Крут,  перевірку  і доведення до нормального стану водопровідно-каналізаційних люків, готовність техніки на випадок непередбачуваних обставин. Підсумки наради підбив міський голова Роман Кущак.

     Протокольні доручення, доповнені новими проблемними питаннями, отримали керівники комунальних служб міста для подальшої роботи.