Відбулося засідання комісії ЛОДА з придбання житла для дітей-сиріт: попередньо погоджено закупівлю квартир для двох дітей з Городка

 

 

 

 УЛьвівській ОДА під головуванням заступника голови Львівської ОДА О.Стоколос-Ворончук відбулось засідання комісії з погодження  поданих  документів по придбанню  житла дітям-сиротам за умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету на виконання постанови Кабінету Міністрів України  від 18 квітня 2018р. №300.

Так,  на засідання комісії було подано  перелік документів для придбання житла  для Дейнеки Андріяни та Сарвас Павла. Члени комісії голосуванням погодили придбання житла для Дейнеки Андріяни та Сарвас Павла. Остаточне рішення буде прийнято після того, як  члени комісії проведуть перевірку відповідності стану житла для проживання на місцях.

Для придбання житла прийняті програми Городоцької районної ради та Городоцької міської ради щодо співфінансування  по коштах з місцевих бюджетів.

Від Городоцького р-ну були присутні заступник голови РДА П.Стахів начальник  служби  у справах  дітей Городоцької РДА Є.Магерус   та заступник міського голови С.Попко