Городоцька молодь знову братиме участь у польсько-українському проекті: деталі організаційної зустрічі

 

 

11-12 червня 2018р. у Польщі в Риманові Здрою відбувся підготовчий візит в рамках проекту під назвою «Праця = знання і навички». Проект фінансується Польсько-українською радою обміну молоддю з дотації Міністерства освіти.

У візиті взяли участь з польської сторони із міста Стрижува: представник польської молоді Ізабела Длугош, представник головного партнера Дагмара Прейснер, один із опікунів Павел Банек та президент Фундації розвитку «Добре життя» Олександра Ходаш. З української сторони, з м. Городок взяли участь: представник української молоді Максим Голинський, представник партнера, секретар Городоцької міської ради Юлія Віткова, та один з опікунів Мирослава Морміль. Завдяки зорганізованому підготовчому візиту обговорили детальний план виконання завдань проекту, обов’язки опікунів. Обговорені також були фінансові умови проекту, організаційні питання обміну молоддю.

На наступний день в зустрічі вирішені питання, пов’язані із підготовчими заходами візиту, програма обміну молоддю. Окрім цього, українська і польська групи відвідали пропоновані місця для проживання молоді, яка братиме участь у проекті  у Польщі з 8 до 15 серпня.

 

Максим та Іза (Польща).

 

P.S. Повну відповідальність за зміст публікації несе видавець. Фундація розвитку системи освіти не несе відповідальності за використання цієї інформації.