Відбулось засідання міського виконавчого комітету

26 червня 2018 року року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Городоцької міської ради, на якому було розглянуто 36 питань, в тому числі Різне. Вів засідання міський голова Роман Кущак.

Першим члени виконкому розглянули питання про покращення безпеки дорожнього руху у Городку, з яким виступив перший заступник міського голови Іван Проць. До відома членів міськвиконкому було донесено фактори, які негативно позначаються на стані безпеки руху в місті. Зокрема, кожного року реалізуються програми поточних і капітальних ремонтів дорожнього полотна міських вулиць,але фінансового забезпечення для кардинального вирішення проблеми поганої якості міських доріг, загальною протяжністю  майже 60 км., у міському бюджеті не вистачає. В обговоренні цього питання взяли участь Ігор Посполітак із запитанням про те, що планується зробити на вулицях Івасюка та Січових Стрільців, які пошкоджені вибоїнами; Роман Голойда зауважив, що безпека дорожнього руху  передбачає насамперед безпеку людей і запитав, чи міська влада має якісь пропозиції щодо тих водіїв, які перевищують норми швидкості, особливо у вечірні години; про яму на центральній площі міста поінформувала Людмила Баб’як. Відтак, заслухавши інформацію  про стан доріг та вулиць міста, безпеки руху, виконання  та реалізацію Інвестиційної програми та Програми розвитку житлово-комунального господарства  та благоустрою Городка на 2018 рік в частині реконструкції, ремонту та утримання міських доріг, затверджених рішенням сесії міської ради №1251 від 15.12.2017 року члени міськвиконкому  затвердили своїм голосуванням рішення щодо забезпечення належного виконання  вищеназваних програм з метою  підвищення рівня безпеки дорожнього руху, а також зниження рівня аварійності, створення умов для комфортного руху транспорту та пішоходів, покращення технічного стану вулиць та доріг міста; КП МКГ зобов’язано безумовно виконувати  всі заходи утримання доріг, передбачені галузевими програмами.; запропоновано підготувати на 2019 рік Програму розвитку мережі  та утримання міських доріг, організації й безпеки дорожнього руху в Городку.

Висвітлюючи питання щодо визначення ТОВ «АВЕ-Львів» виконавцем послуг з вивезення твердих та негабаритних побутових відходів з Городка, Іван Проць зауважив, що під час визначення виконавця послуг з вивезення ТПВ з міста, ТОВ «АВЕ Львів» виявився єдиним учасником конкурсу, тому відповідно до протоколу конкурсної комісії ТОВ «АВЕ –Львів»й визначено виконавцем цих послуг. Обговорюючи це важливе для міста і жителів питання, Роман Голойда запропонував затвердити це рішення з такою поправкою  у пункті 7.1 додатку « без розгляду величини запропонованих ТОВ «АВЕ –Львів» тарифів»; Анатолій Матківський нагадав про санітарну очистку контейнерів, яку повинен робити виконавець вивезення ТПВ. Члени міськвиконкому більшістю голосів проголосували за те, аби визначити ТОВ «АВЕ-Львів» виконавцем послуг з вивезення твердих та негабаритних побутових відходів(крім токсичних та особливо небезпечних) з території Городка. Затвердити договір з надання послуг з вивезення ТПВ на 1 рік ( з поправками, внесеними членами виконкому).

Позитивне  рішення виконкому отримало також питання щодо внесення змін до рішення виконкому №105 від 19.05.2017 року « Про переведення житлових будинків на індивідуальну систему  збору ТПВ». Рішенням виконкому пункт 1 цього рішення доповнений абзацом :перевести установи, організації, підприємства усіх форм власності  на території Городка на індивідуальну систему збору ТПВ.

Позитивні рішення отримали також інші питання, зокрема щодо присвоєння адресних номерів земельним ділянкам;присвоєння адресних номерів житловим будинкам;щодо передачі житлового багатоквартирного будинку %120 по вул. Авіаційній  з балансу КП МКГ на баланс  ОСББ «Авіатор 120»;на продовження дозволів на розміщення зовнішньої реклами (окрім ТОВ «Яблуневий дар»); про надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами (окрім ФОП «Макітра» та ФОП «Гоцко»); Дискусійним було питання щодо необхідності зрізування аварійних дерев на вулиці Авіаційній і поблизу пам’ятника Богдану Хмельницькому. Планується розчистити цю площу та провести реконструкцію.

Члени міськвиконкому затвердили питання щодо надання одноразових грошових допомог мешканцям міста, надання заохочувальних премій 17-ти медалістам городоцьких навчальних закладів.

У Різному виступив Ігор Гірський про сміття на новозбудованій доріжці на міському кладовищі.

Підняті членами виконкому питання, що стосувалися життєдіяльності міста, прокоментували міський голова Роман Кущак, його перший заступник Іван Проць.