Діти учасників АТО Городоччини матимуть змогу відпочити за кордоном

 

       Нещодавно під час візиту до столиці  Італії Риму голова Спілки АТО Городоччини Віталій Смілка зустрічався з людьми, котрі могли б посприяти в питаннях відпочинку дітей учасників АТО Городоччини, яких налічується  близько 490. Але ця цифра нестабільна, оскільки війна на сході України продовжується.

        Першою була зустріч з отцем Марком собору Святої Софії у Римі, з котрим було обумовлено усі питання відпочинку 18 дітей учасників АТО Городоччини та двох дорослих у червні-липні наступного року. Проживання та харчування буде безкоштовним. Усіма цими питаннями буде займатися українська греко-католицька церква на чолі з отцем Марком у Римі.

         Окрім цього, В.Смілка зустрівся із Почесним та Повноважним послом Пресвятому Престолу у Ватикані Тетяною Іжевською, з котрою також було обговорено багато питань щодо відпочинку дітей і досягнуто попередньої домовленості стосовно того, аби 10 наших дітей та один дорослий змогли прибути в Рим на святкування католицького Різдва.

         Плідною була зустріч з аташе посольства  Владиславом Лужкою, з котрим було обговорено питання відпочинку дітей атовців Городоччини. Італійська сторона вже має досвід роботи в цьому напрямку.

        На кожній зустрічі італійська сторона наголошувала, що це мають бути  насамперед діти із сімей загиблих чи поранених бійців АТО. Зрештою, співрозмовники Віталія Смілки мали можливість ознайомитися із загиблими учасниками АТО, оскільки він привіз відповідні стенди.