Надзвичайники інформують про штормове попередження

За повідомленням Львівського обласного центру з гідрометеорології України по території області:

В другій половині дня 13 липня та на добу 14 липня грози; місцями пориви західного вітру           15 – 20 м/с, град.

З метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та своєчасної ліквідації їх можливих наслідків пропоную відповідно до компетенції:

- повідомити населення, селищні та сільські ради, підпорядковані підприємства, установи, організації щодо можливого ускладнення погодних умов;

- вжити залежних від Вас організаційних та практичних заходів щодо запобігання надзвичайних ситуацій внаслідок складних погодних умов;

- уточнити розрахунки сил та засобів та підтримувати їх у готовності до реагування на надзвичайні ситуації;

- при ускладнені обстановки, загрозі виникнення чи виникненні НС організувати чергування штабів (оперативних груп), залучення необхідних підпорядкованих сил і засобів та оперативно інформувати оперативно чергову службу ГУ ДСНС України у Львівській області щодо цього по      тел. 101.

Надається з метою завчасної організації заходів запобігання і реагування на можливі надзвичайні та інші небезпечні ситуації внаслідок складних погодних умов.

Заступник начальника Головного управління

з реагування на надзвичайні ситуації

полковник служби цивільного захистуВ.А. Глобенко