На кладовищі розпочато роботи зі зрізання трухлявих дерев

Сьогодні верхолази з міста Рава-Руська приступили до виконання відповідної угоди з Городоцькою міською радою стосовно вирізування 32 аварійних дерев, які ростуть на городоцькому цвинтарі.

За словами верхолаза Юрія Кулієвича, бригада спеціалізується на зрізуванні дерев у важкодоступних місцях, в тому числі і на цвинтарях. Працівники мають спеціальну уніформу та обладнання для проведення таких робіт. Сьогодні вже зрізано кілька дерев, з якими не було великих проблем. А от з деревом, яке зафіксоване на фото, проблеми є, адже майже при землі у ньому – велике дупло, яке створює небезпеку для верхолазів. Тому працівники тепер міркують, яким чином його зрізати, аби не зашкодити ані собі, ані надгробним памятникам.