На виконкомі затверджено важливі питання життєдіяльності міста

26 липня 2018 року  відбулося чергове засідання виконавчого комітету Городоцької міської ради, на якому було розглянуто 20 питань, в тому числі Різне. Вів засідання міський голова Роман Кущак.

Найперше члени виконкому ознайомилися із звітом про виконання бюджету м.Городка за перше півріччя поточного року, з яким виступив заступник міського голови Степан Попко. Аналізуючи виконання дохідної частини міського бюджету доповідач зазначив, що фактично за цей період надійшло доходів у сумі 16112,6тис.грн., забезпечивши перевиконання  у  в сумі  716,0тис.грн. а також в порівнянні до відповідного періоду минулого року  доходи збільшились  на 3408,4тис.грн., що становить 126,8 %. Фактичні надходження від акцизного податку  склали 5931,4 тис.грн. при плані 5679,7тис.грн. Відсоток надходжень в структурі міського бюджету склав 36,8 %.Надходження від єдиного податку склали 4695,8тис.грн, що в структурі міського бюджету складає 29,1 %. Надходження від податку на майно склали 4347,1тис.грн. при планових показниках-4040,1тис.грн.(26,9 % в структурі міського бюджету).

За перше півріччя 2018 року до спецфонду міського бюджету надійшло 1319,7тис.грн., забезпечивши 36,3 % виконання, а саме:

Надходження коштів пайової участі у розвиток інфраструктури міста 580тис.грн;продажу землі-679,7тис.грн. Загальні доходи міського бюджету за 6 місяців поточного року склали 17932,3тис.грн.

Виконання видаткової частини міського бюджету за перше півріччя 2018 року за рахунок поступлених доходів та вільних залишків на рахунках, утворених  станом на 1 січня 2018 року, з міського бюджету було проведено фінансування видатків на суму 11791,9тис.грн. По загальному фонду було здійснено видатків на загальну суму 8835,3тис.грн., з яких на соціально захищені статті 5084,5тис.грн. По спецфонду міського бюджету  було проведено касові видатки на загальну суму 2956,6тис.грн. Інформацію взято до відома. Більш детально із звітом можна буде ознайомитись після затвердження депутатами на сесії міської ради.

Заступник міського голови Степан Попко проінформував членів виконкому і щодо внесення змін до міського бюджету та  Програми Інвестиційного розвитку  на 2018 рік. А саме  зазначив , що  надійшли кошти з державного бюджету в сумі 678,9тис.грн.  для придбання квартир  дітям - сиротам Сарвас П.І. (329,5тис.грн.)  та   Денекі А.В.( 349,4тис.грн.). Для співфінансування  також передбачені кошти з районного бюджету 100,0тис.грн. та  міського бюджету м.Городка 172,0тис.грн.  Рішенням виконкому внесли  зміни в назву об’єкту по «Реконструкція спортивного майдачника з влаштуванням наливного покриття по  вул. Шевченка,7 м. Городок Львівської області» для подальшої можливості  використання субвенції з обласного бюджету  в  сумі 500,0тис.грн.

Позитивні рішення отримали також інші питання, зокрема щодо присвоєння адресних номерів земельним ділянкам та житловим будинкам;про передачу житлового багатоквартирного будинку №12 у Городку по вул. Львівській  з балансу КП« МКГ» на баланс ОСББ «Львівське»; про затвердження розпоряджень міського голови;про внесення змін у склад членів Громадського формування охорони громадського порядку. Питання про надання дозволу ФО-П Макітра В.А. на розміщення зовнішньої реклами на м-ні Гайдамаків в м. Городок не було затверджене. Члени виконкому дали «добро» на надання грошової допомоги в розмірі 5тис.грн. для участі в чемпіонаті Європи з класичних шахів серед дітей учениці 5-го класу НВК №2-гімназія Дарині Гризі.

Підняті членами виконкому питання, що стосувалися життєдіяльності міста, прокоментували міський голова Роман Кущак, його перший заступник Іван Проць.