ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акту проекту рішення Городоцької міської ради

Виконавчий комітет Городоцької міської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення Городоцької міської ради «Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна територіальної громади міста Городок» та аналізу регуляторного впливу цього рішення з метою одержання пропозицій та зауважень від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Зазначений проект рішення розроблено у відповідності доКонституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», Методики оцінки майна, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.2003 р. №1891, Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 29 серпня 2011 року №1270, з метою узагальнення і закріплення єдиної процедури конкурсного відбору суб’єктів господарювання, які будуть залучатись до проведення незалежної оцінки (експертної грошової оцінки) об’єктів нерухомого майна комунальної власності територіальної громади міста Городок та забезпечення прозорості і відкритості процедури оцінки комунального майна.

Назва регуляторного органу: Городоцька міська рада Львівської області

Назва документа:«Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна територіальної громади міста Городок»

Розробник аналізу регуляторного впливу:заступник міського голови

Відповідальна особа: Попко Степан Романович

Контактний телефон: 30-270

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 01.10.2018 р.у письмовому вигляді за адресою: м. Городок, майдан Гайдамаків, 6 або на електронну адресу: gorodok_mr_lv@ukr.net.