Відбулася виробнича нарада з керівниками комунальних підприємств та працівниками міської ради

 

 6 серпня 2018 року відбулася нарада з керівниками комунальних служб міста та працівниками міської ради, у якій взяли участь перший заступник міського голови Іван Проць, заступник міського голови Степан Попко, головний бухгалтер Наталія Кузик, завідуюча відділу містобудування,архітектури та ЖКГ Ольга Орлинська, керівник відділу звернень громадян, документообігу та соціальних питань Ольга Голобородько,головний інженер КП «Городоцьке водопровідно-каналізаційне господарство» Володимир Голинський , працівник КУ «Центр «Спорт для всіх» Роман Струк, керівник КП «Міське комунальне господарство» Степан Кудляк, спеціаліст першої категорії відділу економіки, бюджету та комунального майна Оксана Гут.

     Провів нараду міський голова Городка Роман Кущак.

     Керівники комунальних служб міста звітували про проведену роботу за минулий тиждень відповідно до протоколу, акцентували увагу на проблемах, які не вдалося вирішити у відведений час, а також планували роботу на поточний період.

      Чільна увага на нараді була приділена питанням поліпшення каналізаційної системи міста, акцентувалася увага на найбільш проблемних її ділянках, вчасного обкошування трави в скверах та парках. На нараді піднімалося також питання складування та вивезення твердих побутових відходів тощо.     

       Протокольні доручення, доповнені новими проблемними питаннями, отримали керівники комунальних служб міста для подальшої роботи.