Городоцькі школярі поїхали у Польщу на новий проект «Праця. Знання і навички»

Вчора на запрошення польської сторони з метою реалізації проекту «Праця. Знання і навички»  у місто Риманув-Здруй виїхало 18 старшокласників із городоцьких шкіл. В гостях у польських вісімнадцяти  однолітків городоцькі діти перебуватимуть до 15 серпня. Це вже третій поспіль реалізований проект Городоцької міської ради з партнерами Стрижува.

Як і в попередні рази, напередодні відбулися підготовчі заняття, зустрічі учасників проекту з їх опікунами на період перебування за кордоном – Мирославою Морміль та Зоряною Василишин. З нашого боку також буде перекладач Лілія Турчин. Окремі учасники проекту вже мають досвід у реалізації таких проектів. Було обговорено організаційні питання, зокрема щодо підготовки відповідних документів, також і інші важливі моменти поїздки. Діти обговорювати теми праці, досвіду їх батьків, брали інтерв’ю у своїх рідних, готували  народні пісні про працю тощо.

Реалізація цього, як і попередніх проектів, не була б можливою, якби не тісні різнобічні  зв’язки з польськими містами-партнерами міста Городок. Діти проживатимуть у комфортних умовах за рахунок коштів проекту,  активно відпочиватимуть, а також ознайомляться із життям та побутом своїх польських однолітків, допомагатимуть людям з особливими потребами.

На завершення відбудеться фестиваль, організований зусиллями дітей на центральній площі Риманува-Здруя.

 Нам залишається лише побажати, аби і ця поїздка довела, що городоцькі школярі є всесторонньо розвиненими, наділеними знаннями на високим інтелектом. Успіхів вам та гарних вражень!