Мешканці Комарнівської протестують проти проїзду великовагового транспорту

Протест городківчан зумовлений негативним впливом проїзду великовагового транспорту на стан їхніх осель, адже дорога, по-перше, давно потребує капітального ремонту та, по-друге, не призначена для користування таких авто. 

На вулицю Комарнівську для з’ясування ситуації  мешканці запросили голову міста Городка Романа Кущака та депутатів Городоцької міської ради Руслана Бурого і Сергія Лопатнюка.

У ході обговорень зійшлись на наступних кроках від мерії: встановлення попереджувальних знаків про заборону проїзду габаритного транспорту, чергове наголошення поліції про необхідність патрулювання цієї ділянки та забезпечення найближчим часом проведення поточного/ямкового ремонту дорожнього полотна, після відповідних бюджетних призначень на наступній черговій сесії Городоцької міської ради.

Також голова міста повідомив, що міська рада вже виготовила проект на капітальний ремонт цієї дороги (із тротуарами), від перехрестя вул.Комарнівської із вул.Перемишльською – до ТОВ «ОЗОН». Вартість ремонту складе близько 19 млн.грн., а це – ледь не річний бюджет Городка. Звісно, для реалізації проекту потрібні будуть кошти обласного та державного бюджетів, тим паче, що вул.Комарнівська – частина дороги загального користування державного значення Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка, яку ТОВ «Автомагістраль-Південь» на замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області у рамках виграного тендеру розпочало ремонтувати ще у 2016 році.

Як прокоментував ситуацію депутат Львівської обласної ради від Городка Володимир Саган – заплановано, що ремонт цієї дороги послідовно просуватиметься від Комарно до Бучал, звідти – до Крижової та далі в Городок, на Комарнівську.