Завтра, 10 серпня, підсиплять відфрезованим асфальтом вулиці Підгір’я та Винниченка

За попереднім погодженням із генпідпрядником виконання робіт на об’єкті капітального ремонту центральної дороги ТОВ «Автомагістраль-Південь», завтра, 10 серпня, комунальні служби Городоцької міської ради зможуть підсипати відфрезованим асфальтом міські дороги на вул.Підгір’я з боку вул.Артищівської та на вул.В.Винниченка (разом – орієнтовно 12 машин відпрацьованого дорожнього покриття).

На вул.Підгір’я є така потреба, оскільки на неї зараз – дещо більше навантаження проїзду автотранспорту (служить об’їзною вулицею), і після підсипки дороги щебнем тут підіймається в повітря багато пилюки. А на вул.В.Винниченка після прокладання торік каналізаційних мереж ближче до вул.М.Лисенка утворились глибокі траншеї, що ускладнює рух транспорту.