УВАГА! Якщо вчасно не вивозять ТПВ

Городоцька міська рада наголошує: за умовами договору із ТОВ «АВЕ Львів», вивіз твердих побутових відходів із території міста повинен здійснюватись ВЧАСНО. Полегшує ситуацію зараз те, що майданчиків з контейнерами на сьогодні щоразу меншає, натомість в більшості – 120-літрові контейнери приватних садиб та спільні великі контейнери на подвір’ях квартирних будинків.

ПРОХАННЯ ДО МЕШКАНЦІВ ГОРОДКА! Якщо вивіз ТПВ здійснюється невчасно –

ПОВІДОМЛЯЙТЕ про цей факт Городоцьку міську раду: м.Городок, майдан Гайдамаків, 6, тел.30-195, e-mail:gorodok_mr_lv@ukr.net,

еколог, спеціаліст відділу земельних ресурсів та ОНПС Василь Хомин - 067 661-45-82.

та звертайтесь у ТОВ «АВЕ ЛЬвів»: м.Городок, вул.Паркова. тел.3-04-27, 067-6758237

Щодо графіку вивезення ТПВ з Городка (інформація ТОВ «АВЕ Львів»):

м. Городок розділено на дві зони обслуговування індивідуальних контейнерів

для збору і вивезення ТПВ: східу і західну, які фізично розділені річкою

Верещицею.

Східна частина обслуговується в першу і третю суботу місяця,

західна - в другу і четверту.

Час забору: з 8-00 год ранку до 24-00 год вечора.

Перелік вулиць додається.

Звертаємо увагу, що вивезення ТПВ здійснюється два рази в місяць:

в першу і третю або другу і четверту суботу, але не через тиждень.

Бувають місяці, які мають п'ять субот: в п'яту суботу обслуговування

індивідуальних контейнерів не проводиться.

Вивезенню підлягають виключно побутові відходи, які знаходяться в контейнері із закритою кришкою.

Забір додаткових відходів можливий тільки у випадку подання попередньої заявки по тел.3-04-27, 067-6758237. Додатково зарані відходи підлягають нарахуванню додаткової оплати.

Зважаючи на те, що багато вулиць міста Городка є вузькими, деякі є тупиковими і не мають

площадок для розвороту великогабаритного автомобіля, не мають твердого покриття,

зимою не прогортаються від снігу, спуски і підйоми не посипаються піском, сміттєвоз

не може заїхати в такі вулиці без ризику пошкодження дороги, загрузання і пошкодження автомобіля.

Тому мешканці таких вулиць попереджуються при укладанні договору про необхідність

підтягувати контейнер до центральної дороги.