Сьогодні черговий раз заблоковано дорогу: на вул.М.Грушевського та вул.Комарнівській

Незрозумілий, радикальний та незаконний спосіб останнім часом обирають деякі городківчани для задоволення своїх вимог – заборони проїзду транспорту окремими вулицями.

Так, на вулиці Михайла Грушевського посеред проїжджої частини стоять бетонні кільця. Такі барикади схожі на протест проти проїзду авто. Тобто, спочатку – відремонтуйте дорогу, а потім – нехай ще нам тут авто не їздять?

Сьогодні ж на вулиці Комарнівській мешканці міста вкотре не пропускали вантажний транспорт. І який саме? А, власне, автомобілі, що везли демонтовані бетонні балки з мосту на вул.Перемишльській, де сьогодні врешті відновлено роботи із капітального ремонту.

До слова: блокування транспортних комунікацій забороняє ст.279 Кримінального Кодексу України. А тут – про випадок та дії поліції на Закарпатті, у червні цього року.