Дорогі городківчани! Вітаємо з Днем державного прапора та днем Незалежності України!

Нині ми, як ніколи, усвідомлюємо безцінність миру, адже впродовж усього періоду незалежності ведемо невтомну боротьбу за право вільно жити у своїй країні.

У випробуваннях останніх років зміцнів наш дух, утвердилася віра в неподільність та незламність нашого народу. Вірю, що разом нам вдасться подолати усі випробування та перепони, адже всепереможне прагнення українців бути вільними уже нікому не вдасться приспати.

Щиро бажаю миру та добробуту, здоров’я та щастя, взаєморозуміння та мудрості, сил та наснаги, Божого благословення у розбудові України вам та вашим родинам!

З повагою, міський голова Городка Роман Кущак, міськвиконком, депутатський корпус