З 1 вересня мешканці кожного будинку на Авіаційній матимуть окремі контейнери для збору ТПВ

Заступник міського голови Степан Попко, спільно із директором комунального підприємства « Міське комунальне господарство» Степаном Кудляком та менеджером Городоцького відділення ТОВ «АВЕ Львів» Василем Павлюком, досліджували мікрорайон вулиці Авіаційної з метою  раціонального встановлення контейнерів загального збору твердих побутових відходів біля багатоквартирних будинків, в тому числі і ОСББ на виконання відповідного рішення виконавчого комітету Городоцької міської ради. А з 1 вересня цього року біля кожного багатоквартирного будинку у цьому мікрорайоні повинні бути встановлені контейнери. Є відповідно розроблений графік, розрахунки кількості мешканців та норми продукування сміття, і відповідно до цих даних будуть  встановлені контейнери.

Це робиться для того, аби навести лад зі складуванням та вивезенням ТПВ у місті, навчити людей культури поводження з ТПВ, зокрема, кожен багатоквартирний будинок нестиме відповідальність за стан контейнера та території навколо нього, адже було чимало скарг, що донедавна контейнери наповнювалися і за рахунок жителів інших населених пунктів. А коли контейнери матимуть господарів, буде до них доступ, то проблема з ТПВ має поступово вирішитися.

В подальшому заплановано встановлення контейнерів під збирання пет-пляшок. З цього питання вже є попередні домовленості з приватним бізнесом.