На Валовій розпочато капремонт: мешканці вулиці у мерії поспілкувались про хід робіт

Відповідно до укладеного договору  між Городоцькою міською радою та виконавцем, переможцем тендерних торгів, Товариством з обмеженою відповідальністю  «Будівельний комплекс «Сантехбуд», розпочато роботи з капітального ремонту  міської дороги по вулиці Валовій. Нагадаємо: вартість капітального ремонту становитиме 5 млн.540 тисяч 500 грн., з яких 1 млн.150 тисяч грн. надійде з обласного бюджету.

Згідно із проектом, на вулиці Валовій планується заміна водяних вводів від центрального водопроводу, влаштування дощової каналізації, облаштування тротуарів та дорожнього полотна вулиці в бруківці, влаштування смуги дороги з двостороннім рухом загальною шириною 6 м та проїзду шириною 3,5 м із заїздом в зону тимчасової зупинки транспортних засобів (близько 40 місць), встановлення дорожніх знаків та дорожньої розмітки по затвердженій схемі організації дорожнього руху та на перспективу – реконструкція освітлення.

Сьогодні мешканці вулиці Валової, в тому числі депутат міської ради Андрій Батюкевич, прийшли у мерію, аби довідатись деталі технічного завдання виконання робіт, запланованих по проекту. Тішить, що мешканці прийшли для з’ясування усіх питань, що їх турбують, у міську раду, замість того, аби чинити в менш цивілізований спосіб (пригадаймо, як на вул.М.Грушевського встановили перешкоди дорожньому руху, на вул.Комарнівській – перекрили рух транспорту…).

Так, присутні ознайомились із проектною документацією, міський голова Городка Роман Кущак розповів про подальші плани в ремонті вулиці, зокрема, її освітлення. Основним питанням зустрічі постало облаштування близько 40 місць для тимчасової зупинки автомобілів по центру вулиці. Проте, на сьогодні тут й так щоденно паркуються автомобілі, а, оскільки і ширина вулиці дозволяє, а її розташування відносно важливих соціальних об’єктів у місті – насправді зручне для того, аби залишити тут авто – проектом вирішено облаштувати таку зону тимчасової зупинки. Аби водії не зловживали такою можливістю – при потребі на тротуарах встановлять перешкоди, що унеможливлять додаткового паркування автомобілів.