Городоцькі школярі розпочали новий навчальний рік

Нинішній день в усіх чотирьох навчальних закладах Городка, як і в районі в цілому, засвідчив початок нового навчального року. Чудова погода, відчуття святкових миттєвостей початку освоєння знань, букети квітів, яскравих кульок  та святкового одягу додавали учасникам першого дзвоника гарного настрою та надій, що цей рік виявиться найкращим як для дітвори, так і для дорослих.

Як і годиться з вітальними словами та побажаннями досягти вершин у вивченні кожної дисципліни до учнів та їх батьків і усіх присутніх зверталися керівники НВК №2-гімназія Петро Продивус, ЗОШ №3 ім.Героя України Івана Бльока  Роман  Гелешко, ЗОШ №4 Любов Шугало та НВК №5 Оксана Іщук та гості кожної із шкіл.

За традицією, називалися імена кращих учнів, активістів із числа старшокласників, висловлювалися надії на те, що їх когорта поповнюватиметься за рахунок інших учнів шкіл та заклики докладати всіх зусиль, аби навчальних процес проходив активно та результативно.

Приємно, що в нинішньому році відчутно побільшало учнів у школах міста. Так, за інформацією відділу освіти Городоцької райдержадміністрації (керівник – Ігор Яскевич), цьогоріч у городоцьких школах поповнили учнівські ряди 67 першокласників у НВК №2-гімназія, 91 – у ЗОШ №3 ім.Героя України Івана Бльока, у ЗОШ №4 – 52 та в НВК №5 – 65. А загалом, у городоцьких навчальних закладах приступили до занять в цьому році 2471 учень (617 – у НВК №2-гімназія; 752 – у ЗОШ №3 ім.Героя України Івана Бльока; 453 – у ЗОШ №4 та 649 в НВК №5). Торік загальна цифра учнів шкіл міста становила 2381.

Усі перші класи району укомплектовані відповідно до нового державного стандарту української школи, зазначають у  відділі освіти РДА.