На Авіаційній з вересня будуть окремі майданчики з контейнерами для збору ТПВ (схема розташування)

 

Як і було оголошено, з вересня мешканці багатоквартирних будинків (в тому числі ОСББ) у мікрорайоні вулиці Авіаційної матимуть окремі контейнери загального збору твердих побутових відходів. Отже, на 34 багатоквартирних будинки (743 квартири) на Авіаційній, раціонально буде встановлено 26 майданчиків із контейнерами для складування ТПВ (відповідно до схеми на фото). Таким чином, реалізовуватиметься відповідне рішення виконавчого комітету Городоцької міської ради №105 від 19 травня 2017 року «Про переведення житлових будинків на індивідуальну систему збору твердих побутових відходів у м.Городок Львівської обл.». Відповідно до згаданого рішення, надавачу послуг по Городку ТОВ «АВЕ Львів» доручено встановити біля багатоквартирних будинків контейнери об’ємом 1,1 м.куб.

Так, відповідно до наданої інформації ТОВ «АВЕ Львів», підраховано, що у мікрорайоні продукуватиметься близько 240 куб.м. відходів. Графік вивезення залежно від різних майданчиків коливатиметься від одного до трьох раз в тиждень.

Ці дії виконуються для того, аби навести лад зі складуванням та вивезенням ТПВ у місті, навчити людей культури поводження з ТПВ, зокрема, кожен багатоквартирний будинок нестиме відповідальність за стан контейнера та території навколо нього, адже було чимало скарг, що донедавна контейнери наповнювалися і за рахунок жителів інших населених пунктів. А коли контейнери матимуть господарів, буде до них доступ, то проблема з ТПВ має поступово вирішитися.

В подальшому заплановано встановлення контейнерів для збирання пет-пляшок. З цього питання вже є попередні домовленості з приватним бізнесом.