На міське кладовище потрапляють і побутові відходи, і різний непотріб

Майже впритул до вулиці Григоренка, що відділена від міського кладовища міцною бетонною стіною, утворилося звалищесміття,на якому можна бачити не лише відходи від прибирання чи будівництва пам’ятників. Фотоапарат зафіксував і такі предмети домашнього вжитку як старі дитячі коляски, великі іграшки, взуття, ванночки та інший побутовий хлам. Звідки він тут нагромаджується? Питання явно не риторичне. Це наслідок хаотичних викидів твердих побутових відходів, що нагромаджуються в оселях людей. І не лише ближніх вулиць. Адже замок на вхідній брамі кладовища з боку вулиці Григоренка періодично ламають невідомі особи, відкриваючи таким чином доступ до цього хаотичного сміттєзвалища.

До речі, міській раді доводиться витрачати на ліквідацію стихійних звалищ чималі кошти! Тільки нещодавно з вулиці Григоренка було вивезено 185 куб.м. відходів із несанкціонованого звалища, за що було оплачено 48 629 грн.

Шановні городківчани! Наполегливо просимо: не викидайте тверді побутові відходи у непризначених для цього місцях, не засмійчуйте рідний дім – рідне місто, та майте повагу до померлих родичів, не створюйте їм таке огидне сусідство!

Нагадаємо: надавач послуг по вивезенню ТПВ ТОВ «АВЕ Львів» пропонує послугу вивезення додаткових, великогабаритних відходів. Для цього слід звернутись у ТОВ «АВЕ Львів»: м.Городок, вул.Паркова. тел. 067-6758237.