23 вересня – День міста Городка!

Городоцька міська рада сердечно запрошує городківчан на святкування Дня міста Городка у Старий парк!

Неділя, 23 вересня 2018 року

У програмі свята:

- 14:00 год. - розваги та забави для дітей і дорослих, творчі виставки та майстер-класи

- 16:00 год. – молитва за участю священнослужителей міських храмів за благополуччя Городка та його мешканців

-17:00 – 18:00 год. – концерт за участю талановитих учасників художньої самодіяльності Городоччини

Далі:

- виступ народного артиста України Павла Дворського з синами

- із фрагментом вуличної вистави «Глорія» виступлять артисти театру «Воскресіння»

-сучасний гурт «ДикоBRASS» додасть драйву гостям свята (виконують кавер-версії сучасних пісень на духових інструментах)

- легендарний та гарячий етно-поп-рок-гурт «Йорій Клоц» - запалюють публіку не на жарт!

- скільки вистачить сил – всі охочі продовжать святкування танцювальною вечіркою!

* * *

Також НАГАДУЄМО: Городоцька міська рада запрошує городківчан висловити свої думки з приводу традиційних щорічних відзнак з нагоди Дня міста: до завтра, 7 вересня, приймаються пропозиції на присвоєння почесних звань у наступних номінаціях: «Почесний громадянин міста Городка», «Городківчанин року» та «Шляхетна городоцька родина».

Звання будуть присвоєні відповідним рішенням сесії 13 вересня 2018 року, а нагороджені їх володарі – на урочистій церемонії святкування Дня міста.