Стан травматизму невиробничого характеру за 8 місяців 2018 року на Городоччині (інформує УПСЗН)

За інформацією відділу з питань праці та охорони праці управління соціального захисту населення Городоцької РДА, за 8 місяців 2018 року в побуті травмовано  - 813 осіб (2017р – 797осіб.), з них 102 дітей (2017р. - 91 дитина) віком від 14 до 18 років. Зокрема, - 514 (493) – нещасні випадки, пов’язані із випадковими падіннями потерпілих; 222 (301 - травми, як наслідок циркулярних робіт);  29 (32) – травми, пов’язані з дорожньо-транспортними пригодами (ДТП); 11(7) – нещасні випадки, спричинені загрозою дихання; 12(8)  -  нещасні випадки від ураження електричним струмом; 14 (17) - від отруєння алкоголем та інші.

Щорічно одними і тими ж наслідками завершуються господарські роботи для жителів сіл району, які використовують різного роду електромеханізми для виконання столярних, слюсарних чи циркулярних робіт. Так, упродовж восьми місяців цього року 404 особи отримали травми під час різання металу і потрапили в Городоцьку ЦРЛ з діагнозом  -  стороннє тіло рогівки ока.

Лікарська статистика свідчить про те, що люди під час виконання робіт з будівництва власного житла, не дотримуються правил особистої безпеки, отримуючи легкі, середні чи важкі травми та тривалий час перебувають на лікуванні з травмованими кінцівками рук, ніг або очей.