На вулиці Авіаційній встановлюють контейнери для забору сміття

Сьогодні, у відповідності із попередньо обговореною з жителями мікрорайону вулиці Авіаційної та затвердженою схемою розташування контейнерів на прибудинкових територіях багатоквартирних будинків, силами комунального підприємства «Міське комунальне господарство», яке очолює Степан Кудляк та Городоцького відділення ТзОВ «АВЕ Львів», де менеджером Василь  Павлюк, встановлюється близько 30 контейнерів.

За словами Степана Романовича, більшість контейнерів великогабаритні, місткістю 1,1 кубічний метр. Але в деяких місцях передбачено і менші контейнери, в залежності від кількості мешканців, зокрема, там, де в будинку є по 6-8 квартир.

Попередньо ТОВ «АВЕ Львів» виконало своє зобовязання провести дезінфекцію та промивання контейнерів.