Музей на стадіоні наповнюється експонатами

Приміщення на другому поверсі адмінкорпусу на міському стадіоні «Колос» (вул. Т. Шевченка, 7) наповнюється стендами, що свідчать про спортивні звитяги наших спортсменів, вихідців з Городоччини.

Зокрема, на стінах корпусу тепер – стенди із фотографіями президентів ФК «Колос» (Городок) різних років; історія футбольного клубу у світлинах; творці футбольної слави Городоччини різних років; також – вітрина із кубками з різних турнірів. Окремо два кутки присвячено футбольним легендам, тренерам, вихідцям з Городоччини – легендарному форварду львівських «Карпат» Степану Юрчишину та пам’яті олімпійського чемпіона Сеулу 1988 р. Вадима Тищенка.

Над наповненням кімнати експонатами працюють, зокрема, КУ «Центр «Спорт для всіх» - Богдан Борис та Роман Струк, депутати міської ради Сергій Лопатнюк та Володимир Макітра.