Відбувся футбольний турнір, присвячений пам’яті олімпійського чемпіона

 

 

Вчора на городоцькому міському стадіоні «Колос» відбулося щорічне футбольне свято – дитячий турнір копаного м’яча, присвячений пам’яті олімпійського чемпіона Вадима Тищенка, котрий народився і виріс у Городку. Це вже третій поспіль турнір такого розмаху, який проходить у кращих традиціях древнього міста і залучає щораз більше шанувальників цього поширеного виду спорту, організований тренером-викладачем Городоцької ДЮСШ відділу освіти РДА Богданом Борисом.

Цьогоріч у футбольних баталіях взяло участь дев’ять команд 2006-2007 років народження, більшість із яких представляли Городоцький район, зокрема дві команди із Городка, м.Комарна, В.Любінь, Дроздовичі, Добряни, Братковичі, Керниця та команда із Яворівщини. Городок  виступав двома командами юних футболістів. Шанованими гостями турніру  були, як і кожного року, батько Вадима Тищенка пан Микола та його сестра Тетяна, а також заступник голови Львівської обласної федерації футболу Ярослав Грисьо, кращий футболіст Львівщини, наш земляк Степан Юрчишин. Городоцьку міську рада представляв на турнірі заступник міського голови Степан Попко.

У підсумку в  напружених та цікавих футбольних іграх одна з городоцьких команд завоювала перше місце, на другому –команда із селища Великий Любінь і третіми стали юні футболісти із міста Комарна.

      Після матчів та вручення нагород присутні мали змогу ознайомитися із спортивним  музеєм, розташованим на другому поверсі адміністративної будівлі, що на стадіоні «Колос», який нині наповнюється експонатами. Степан Юрчишин, наприклад, був приємно вражений фотографіями, що розповідають про історію футболу Городоччини і зайняли вже своє місце на відповідних стендах музею та сфотографувався на фоні фотографій, де зображений і він.

Організатори висловлюють велику вдячність Городоцькій міській раді, комунальній установі «Центр Спорт для всіх» за допомогу в організації турніру. Приємною несподіванкою для нагороджених стало те, що на медалях, вимпелах та кубках були фотографії олімпійського чемпіона Вадима Тищенка, пам’яті якого і був присвячений цей турнір.