Відбулась виробнича нарада з комунальними підприємствами

Вчора, 10 вересня, відбулась чергова щопонеділкова нарада з керівниками комунальних підприємств та спеціалістами Городоцької міської ради.

Нараду провів міський голова Городка Роман Кущак, взяли участь заступник міського голови Степан Попко, завідувач відділу обліку та звітності, головний бухгалтер Наталія Кузик, керівник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Ольга Орлинська, спеціаліст відділу земельних ресурсів та ОНПС, еколог Василь Хомин, спеціаліст відділу економіки, бюджету та комунального майна Оксана Гут, спеціалісти відділу звернень, документообігу та соціальних питань Людмила Хороз та Надія Канафоцька, директор КП «Городоцьке водопровідно-каналізаційне господарство» Любомир Колодій, директор КП «Міське комунальне господарство» Степан Кудляк, директор КУ «Центр «Спорт для всіх» Богдана Котяш. Під час наради, обговорено стан виконання поточних протокольних доручень міського голови, складено план робіт та виконання завдань на найближчий час. Зокрема, особливу увагу приділено питанням благоустрою на міському кладовищі, а саме – вивезення зрізаної деревини, ліквідації стихійного сміттєзвалища, виготовлення нової в’їзної брами на кладовище зі сторони вул.Григоренка, планування території на міському кладовищі для подальших захоронень. Керівнику водоканалу зазначено про необхідність контролю за втратами води у мережах водопроводів, вчасну ліквідацію поривів на водогонах. Обговорено пропозиції на включення до переліку об’єктів на продаж майна у 2019 році, також – перспективу використання на 2019 рік земельної ділянки біля міського кладовища зі сторони вул.В.Чорновола. Екологу міської ради рекомендовано контролювати та вживати заходів (складати протоколи на адмінкомісію) щодо недопущення спалювання сухої трави тощо та провести інвентаризацію майданчиків для збору ТПВ по місту, які тепер будуть встановлюватись на прибудинкових територіях.

За підсумками проведеної виробничої наради дано ряд доручень.