Відбулись збори щодо встановлення контейнерів для збору ТПВ на вул.В.Чорновола

 

11 вересня заступник міського голови Степан Попко, спеціаліст відділу земельних ресурсів та ОНПС Василь Хомин та майстер з благоустрою КП  «Міське комунальне господарство» Дарія Грецко мали зустріч із мешканцями багатоквартирних будинків №4 та №6 по вул.В.Чорновола.

 Спільно з мешканцями обговорювалося питання визначення місць встановлення контейнерів для забору твердих побутових відходів – аби налагодити систему збору ТПВ та запобігти підкиданню у їхні контейнери відходів господарями інших будинків.

Враховуючи розрахунки ТОВ «АВЕ Львів» щодо обсягу накопичення твердих побутових відходів, що продукуються мешканцями цих будинків, запропоновано встановити на кожен будинок по два контейнери об’ємом по 240 л. Таким чином, збором ТПВ буде охоплено 32 квартири, 67 осіб. Ці контейнери ТОВ «АВЕ Львів» спорожнятиме двічі в тиждень.

Необхідно лише визначитися з місцями їх розташування. А це питання, як часто буває, викликало жваві дискусії між мешканцями. Однак, присутніми спеціалістами мерії та комунального господарства зауважено невпорядковану ділянку, зарослу кропивою, яку, власне, можна було б впорядкувати та встановити контейнери.