У Городку розпочався шаховий турнір, присвячений Дню міста Городка!

Городок шаховий розпочав  турнір, присвячений 805-річчю міста Городка, «Меморіал Л.З. Штейна».

За шахівницями у Народному домі протягом трьох днів зустрічатимуться 130 учасників із 12-ти областей України! Привітати юних шахістів прийшли батько городоцької шахової школи Микола Матвієнко, президент клубу «е2-е4» Андрій Грех, тренери Володимир Грабінський та Роман Хаєцький, міський голова Городка Роман Кущак, секретар Городоцької міської ради Юлія Віткова, депутат Городоцької міської ради, голова постійної депутатської комісії у справах освіти, культури, охорони здоров’я, соціальної політики, молоді та спорту Сергій Лопатнюк, заступник голови Городоцької РДА  Павло Стахів.

Такий масштабний турнір, ще й триденний – у шаховій столиці України вперше! Городок радіє гостям, великій шаховій родині, що зібралась у нашому місті. Як влучно пожартував у своєму привітанні Микола Матвієнко: хто не був у шаховій столиці, Городку – тому чемпіоном України не стати! Цікаво, що львів’янин Штейн Леонід Захарович – міжнародний гросмейстер з шахів, пам’яті якого присвячено шахове свято, прийшов у шахи аж тільки у 14 років (наші ж спортсмени за шахівницею – з дитсадка!), та зміг стати легендою! Шахова постать, що надихає – згодом Л.Штейн – 3-разовий чемпіон Радянського Союзу, в командному заліку переможець двох шахових олімпіад, один з найсильніших шахістів Світу у 1960-1970 рр.!

Турнір розділився на два. Гарантований перший приз в турнірі А — 4000грн. Гарантований перший приз в турнірі Б-2000грн. Основних призів в обох турнірах буде не менше семи.