Вулицю Артищівську підсипано відпрацьованим асфальтом

Сьогодні на прохання Городоцької міської ради працівники ТОВ «Автомагістраль-Південь», що виконує капремонт центральної дороги М-11 Львів-Шегині, із задіянням відповідної техніки, підсипали та утрамбували на вулиці Артищівській зрізаний відпрацьований асфальт (за зразком того, як виконано роботи на Підгір’ї).

Мешканці вулиці скаржились на пилюку в повітрі, адже тепер на Артищівську припадає додаткове навантаження через те, що вона є ланкою об’їзного шляху у зв’язку з ремонтом центральної дороги.

До слова: в суботу, 15 вересня, працівники фірми-підрядника виконання ремонту на центральній дорозі ТОВ «Автомагістраль-Південь» вже мали намір підсипати та втрамбувати відпрацьований асфальт. Проте їм фізично перешкодив це зробити… один із мешканців, хоча, логічно, саме мешканці вулиці зацікавлені у проведенні таких робіт. Благо, сьогодні ТОВ «Автомагістраль-Південь» таки вдалось покращити стан проїзної вулиці, за що мешканці та міська рада висловлюють дорожникам вдячність за розуміння. А також нагадаємо, що вже цього року Городоцька міська рада планує розпочати капітальний ремонт міської дороги по вул.Артищівська.