У дев’ятому дитячому футбольному турнірі "Україна - єдина країна" беруть участь 10 команд

Сьогодні на Городоцькому міському стадіоні «Колос» розпочався дев’ятий  західноукраїнський дитячий футбольний турнір «Україна – єдина країна», який проходитиме два дні. Змагатимуться у футбольних баталіях хлопчаки з міст і сіл України, об’єднані в дві підгрупи, зокрема «Буковина» (м.Чернівці), ФОК «Городок», ДЮСШ «Самбір», ДЮСШ «Мостиська», «Янів»(Яворівський район), «Коломия» (Івано-Франківськ), ДЮСШ «Городок», ДЮСШ «Мукачево» (Закарпатська область»,команда с.Великий Любінь,ФК «Львів». Турнір організований федерацією футболу Городоччини.

Учасників турніру привітали депутат Львівської обласної ради Володимир Саган, заступник голови Городоцької РДА Павло Стахів, заступним міського голови Городка Степан Попко, побажавши усім яскравих моментів на футбольному полі та якнайбільше забитих м’ячів. А звеселили усіх добрим настроєм Ірина Денисюк,заспівавши відому пісню, і Неля Дудок та Катруся Домбрич, виконавши запальний латиноамериканський танець.