1886 послуг надано відділом держреєстрації та надання адмінпослуг

За дев’ять місяців поточного року працівники  відділу державної реєстрації та надання адміністративних послуг Городоцької міської ради надали населенню 1886 послуг, в тому числі щодо державної реєстрації прав власності – 905, внесення змін до ДРРП – 88, державної реєстрації інших речових прав-873, надання інформації з ДРРП – 20.

Окрім цього, надано послуг із питань реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання 859 мешканцям. За цей же період за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно до місцевого бюджету надійшло 219 200,00 грн.; до державного бюджету - 800,00 грн. та за реєстрацію і зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб до місцевого бюджету поступило 12782,40 грн.

За словами завідувача відділу державної реєстрації та надання адміністративних послуг Ольги Світенко, за 9 місяців поточного року місцевий бюджет поповнився близько на 11 тисяч грн. більше, порівняно з цілим 2017 роком.