Тендер на реконструкцію будівлі на вул.Авіаційна,35 відбувся

Сьогодні, як ми анонсували, відбулися тендерні торги  по об’єкту «Реконструкція другого поверху адміністративного корпусу на вул. Авіаційна, 35 в м. Городок Львівської області під дошкільний навчальний заклад».

Попередньо відомо, що участь у торгах взяло два учасники - ТОВ "Тройдбуд" та ПП «Арагас», найменшу суму запропонував ТОВ «Тройдбуд» - 2 682 920,40 грн з ПДВ, про що свідчить протокол розкриття. Наразі за результатами торгів ще працює тендерний комітет.

Надіємось, що вже невдовзі матимемо змогу реалізувати заплановане, адже об’єкт – стратегічно важливий для міста, адже дасть можливість частково розвантажити чергу дітей дошкільного віку, що не можуть навчатись у дитсадках через нестачу місць! За розвитком подій слідкуйте на офіційному інтернет-сайті Городоцької міської ради.