Платники податків мають право (інформує Городоцька ОДПІ):

Нещодавно у Городоцькій ОДПІ відбувся «круглий стіл» за участю платників податків та фахівців Городоцького управління. Наголошено, що з метою формування у суспільстві правової культури, сприяння підвищенню рівня знань та поінформованості громадян щодо реалізації та захисту своїх прав, гарантованих Податковим Кодексом України від 02.12.2010 №2755-VI (далі – ПКУ) фахівці Городоцької ОДПІ  запрошують громадян, платників податків до Центру обслуговування платників за адресою: м.Городок, м-н Гайдамаків,23.

Шановні громадяни, платники податків! Ви маєте знати про свої права:

-  безоплатно отримувати у контролюючих органах, у тому числі і через мережу Інтернет, інформацію про податки та збори і нормативно-правові акти, що їх регулюють, порядок обліку та сплати податків та зборів, права та обов’язки платників податків;

-  повноваження контролюючих органів та їх посадових осіб щодо здійснення податкового контролю;

-   представляти свої інтереси в контролюючих органах самостійно, через податкового агента або уповноваженого представника;

оскаржувати рішення, дії (бездіяльність) контролюючих органів (посадових осіб), у тому числі індивідуальну податкову консультацію, яка йому надана, а також узагальнюючу податкову консультацію та інше на умовах, встановлених ПКУ.