На вулиці Комарнівській готуються до поточного ремонту дорожнього полотна

Поточно відремонтують вул.Комарнівську

Працівники ТзОВ «Агрошляхбуд-32» приступили до виконання поточного ремонту дорожнього полотна по вул.Комарнівська. Сьогодні вже частково зрізали пошкоджені ділянки, завтра – продовжать та заасфальтують.

Провести цей поточний ремонт вирішено внесенням відповідних змін у Програмі розвитку житлово-комуального господарства та міському бюджеті на 2018 рік. Виділено 62 тис.грн. Роботи планують завершити 10 жовтня.

Однак виконання цього ремонту вирішено провести задля підтримання вулиці у проїзному стані, оскільки і на неї зараз – додаткове навантаження через об’їзд автотранспортом центральної дороги, де проводиться капітальний ремонт. Проте ці роботи, звісно, не вирішать проблеми із вкрай незадовільним станом дорожнього покриття на Комарнівській, яка насправді потребує капітального ремонту: у зв’язку із зношенням та, відповідно, нещільністю з’єднань бетонних плит під час руху транспорту створюються вібрації. Так, міська рада вже виготовила проект на капітальний ремонт цієї дороги (із тротуарами, 15-сантиметровим асфальтним покриттямповерх бетонних плит), від перехрестя вул.Комарнівської із вул.Перемишльською – до ТОВ «ОЗОН». Проте вартість ремонту відповідно до проекту складає 19 млн грн, а це – ледь не річний бюджет Городка. Звісно, для реалізації проекту потрібні будуть кошти також обласного і державного бюджетів. Є надія, що наступного року цей проект матиме шанс бути втіленим.