У нинішньому році продовжує навчання більше випускників, ніж торік

 

За інформацією районного відділу освіти, у нинішньому році 121 випускник городоцьких шкіл продовжує здобуття освіти, що становить 96,8 відсотка. З них у вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівня акредитації (університети, академії і т.д.) продовжують навчатися 98 випускників. У навчальних закладах І-ІІ рівня акредитації здобувають обраний фах 12 колишніх учнів і у професійно-технічних училищах11.

 

У розрізі навчальних закладів міста це виглядає так: із НВК №2-гімназії  у вишах ІІІ-ІV рівня акредитації  навчається 31 випускник; у закладах І-ІІ рівня акредитації -1, та в ПТУ—1;  із ЗОШ №3 ім.Героя України Івана Бльока  31 –навчається у вишах ІІІ-ІV рівня акредитації, двоє у навчальних закладах І-ІІ рівня акредитації та троє – у ПТУ; із ЗОШ №4 -10 здобуває обраний фах у вузах ІІІ-IV рівня акредитації, четверо-у І-ІІ рівня акредитації та троє у ПТУ; із НВК №5 26 є студентами вишів ІІІ-ІVрівня акредитації, п’ятеро продовжують навчання у закладах освіти І-ІІ рівня акредитації та 4 здобувають освіту у ПТУ.

Нагадаємо, що торік продовжили навчання після отримання середньої освіти 128 випускників городоцьких шкіл, з яких 94 – у вишах ІІІ - IV рівня акредитації, 20 – І-ІІ рівня та в ПТУ – 14.