На берегах Верещиці під час обстеження виявлено будівельне та інше сміття

За дорученням міського голови Городка Романа Кущака, даного за підсумками апаратної наради, спеціаліст відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища Василь Хомин 10 жовтня обстежив річку Верещиця на забруднення берегів та русла.

Під час обстеження місцевості поруч із мостом на Перемишльській, вліво до промислового ринку, вздовж вулиці Валової та торгових об’єктів на протилежному березі, а також в ріці зафіксовано об’ємні забруднення відходами харчування, будівельними матеріалами, різним сміттям. Тут же – і незрозуміло ким та навіщо змайстрований пліт із дерев’яних піддонів та ПЕТ-пляшок, і конструкція із шин та дощок, схожа на трамплін… Під фасадом приміщення ТзОВ «Спорт-лото» (колишнє приміщення кафе-бару «Кобра») виявлено гору наскладаних сміттєвих пакетів. За словами очевидців – мостовиків РБП «ТРАНС-МОСТ», сюди час від часу приносять ТПВ працівники поруч розташованих підприємств.  За результатами перевірки В.Хомин зобов’язав керівництво ТзОВ «Спорт-лото» укласти договір із фірмою, що надає послуги зі складування та вивезення ТПВ.

Також за результатами обстеження річки та її берегів на адресу мешканців вул.Валова зобов’язано очистити від сміття, будівельних відходів і привести у належний санітарний стан берег р.Верещиці, територію поруч із будинками, про що скеровано відповідні листи.

Нагадуємо: відповідно до Правил благоустрою м.Городка, підприємства, установи, організації та громадяни забезпечують благоустрій земельних ділянок, наданих їм на праві власності, оренди чи правах користування відповідно до закону.